Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakby zrobili Kargo to troche by sie sytuacja zmieniła pewnie. Ale polityka... .
  I co ma to "cargo" wozić ? Kartofle czy banany ? .................... Teraz transport odbywa się TIR-ami, dużo tańsze i łatwiejsze do ogarnięcia logistycznie. Takim transportem przewozi się całe fabryki i linie produkcyjne.   Transport samolotowy to mrzonka i śmiech na sali. To max. kilka procent ogólnego transportu w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie na temat,jestem laikiem.Przyznali kredyt,wiedzieli jaki jest projekt i było dobrze.Kiedyś rząd światowy powiedział,że wolno uprawiać tylko proste ogórki.Doczytałem na Wiki-piki,że samoloty ciężkie typu B747,Dreamliner,MD 11 i tego typu kobyły mają nadzwyczajny zapas mocy i coś takiego na czym się nie znam ,że są porównywalne do samolotów klasy STOL.Problem jest w przypadku latających cystern wojskowych serii KC i tankowców rosyjskich,było dla mnie zaskoczeniem,że długiego pasa potrzebują małe odrzutowce ,Golfstream,Cesna Citation itp.Więc skoro mają robić tą np wojnę z Rosją to ten pas będzie niezbędny.Z drugiej beczki,skoro polscy analitycy 40 lat temu już mówili że tutaj nie sprawdzi się lotnisko ze względu na potencjał regionu,a wszystkie komisje zezwoliły na kredyt,do oddania z procentem to o co chodzi?Amnezja czy nagłe oświecenie,nie rozumiem?Dziwne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopie , daj spokój ! Może nie na temat,jestem laikiem.Przyznali kredyt,wiedzieli jaki jest projekt i było dobrze.Kiedyś rząd światowy powiedział,że wolno uprawiać tylko proste ogórki.Doczytałem na Wiki-piki,że samoloty ciężkie typu B747,Dreamliner,MD 11 i tego typu kobyły mają nadzwyczajny zapas mocy i coś takiego na czym się nie znam ,że są porównywalne do samolotów klasy STOL.Problem jest w przypadku latających cystern wojskowych serii KC i tankowców rosyjskich,było dla mnie zaskoczeniem,że długiego pasa potrzebują małe odrzutowce ,Golfstream,Cesna Citation itp.Więc skoro mają robić tą np wojnę z Rosją to ten pas będzie niezbędny.Z drugiej beczki,skoro polscy analitycy 40 lat temu już mówili że tutaj nie sprawdzi się lotnisko ze względu na potencjał regionu,a wszystkie komisje zezwoliły na kredyt,do oddania z procentem to o co chodzi?Amnezja czy nagłe oświecenie,nie rozumiem?Dziwne. B-747 czy Dreamliner nigdy nie będą samolotami STOL ze względu " zapas mocy" a ten pas w razie wojny , to po pół godzinie nie będzie nadawał się do użytku ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy ryanair będze latał do milano bergamo?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopie , daj spokój ! Może nie na temat,jestem laikiem.Przyznali kredyt,wiedzieli jaki jest projekt i było dobrze.Kiedyś rząd światowy powiedział,że wolno uprawiać tylko proste ogórki.Doczytałem na Wiki-piki,że samoloty ciężkie typu B747,Dreamliner,MD 11 i tego typu kobyły mają nadzwyczajny zapas mocy i coś takiego na czym się nie znam ,że są porównywalne do samolotów klasy STOL.Problem jest w przypadku latających cystern wojskowych serii KC i tankowców rosyjskich,było dla mnie zaskoczeniem,że długiego pasa potrzebują małe odrzutowce ,Golfstream,Cesna Citation itp.Więc skoro mają robić tą np wojnę z Rosją to ten pas będzie niezbędny.Z drugiej beczki,skoro polscy analitycy 40 lat temu już mówili że tutaj nie sprawdzi się lotnisko ze względu na potencjał regionu,a wszystkie komisje zezwoliły na kredyt,do oddania z procentem to o co chodzi?Amnezja czy nagłe oświecenie,nie rozumiem?Dziwne. B-747 czy Dreamliner nigdy nie będą samolotami STOL ze względu " zapas mocy" a ten pas w razie wojny , to po pół godzinie nie będzie nadawał się do użytku ! 
Szanowny Panie Karolu,każdy ma prawo dociekać,teraz Amerykanie mają dać system Patriot,Nie jest to co prawda S-500,nie ta liga ,nie ta klasa ,nie ta bajka, ale lotnisko obronią.Pozdrawiam.Nie napisałem ,że są klasy STOL tylko ,że mają zapas mocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ch zabierze kase  dlugi pas / komus sie przyda/  najlepiej cale lotnisko  po jaka cholere jest  skoro nie ma z niego pozytku  za kazdym pobytem na lotnisku  nie moge doliczyc sie wiecedj niz 10 osob   zenada lubelska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzisiejszych czasach problemy z finansami ma bardzo wiele osób. Niestety, sytuacja wielu ludzi nie jest wesoła, a to dlatego, że często pojawia się sytuacje przez które człowiek wpada w długi, mając tym samym katastrofalną sytuację. Dlatego też, jeżeli ktoś ma problem i nie wie jak go pokonać, może wnioskować o upadłość konsumencką. http://upadlosckonsumencka.com.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...